ITzpravy.cz - it zprávy.cz

načítání
Dnes 245 článků z celkem 3733 aktuálních zdrojů.  
Hledej
upravit jazykové nastavení
VŠE
24 HODIN
TOP
Registrací získáte:
 • možnost sledovat pouze vybrané zdroje
 • volba ze dvou typů přehledu článků
 • možnost sledovat články psané pouze česky, slovensky nebo anglicky
 • odběr článků pomocí emailů
 • odběr článků pomocí detailně přizpůsobitelného RSS
 • výběr zdrojů dle tématických kategorií, abecedy nebo oblíbenosti
 • volba počtu zobrazených článků na stránku
 • hlídání platných zdrojů
 • hlídání nových zdojů
 • možnost sdílených zdrojů mezi uživateli služby
 • možnost sledování stránek nemající RSS export
 • ... a mnohem více

510400 nových článků od poslední návštěvy

Byznysový zápisník: Monopol Chapsu končí, ministerstvo vydalo vyhlášku

Zprávy z IT byznysu, které by neměly zapadnout. Každý týden na Connect.cz ( RSS ). Ministerstvo dopravy skutečně dle dřívějšího slibu vydalo vyhlášku zasahující do monopolu správy dat o jízdních řádech . Už je součástí sbírky zákonů . Vyhláška začne platit od září, účinnost klíčového sdělení je.

Zive.cz, dnes 00:52, nový
 

Vzhled obchodu jde patentovat, dal Applu za pravdu evropský soud

Znázornění vnitřního uspořádání maloobchodních prodejen, například obchodů amerického technologického gigantu Apple, může být za určitých podmínek zapsáno jako ochranná známka. Uvedl to ve čtvrtek Evropský soudní dvůr v souvislosti s německým zákazem registrace ochranné známky na uspořádání prodejen Applu.

Novinky.cz, dnes 00:38, nový
 

Nabídka kurzů - Vývojářská škola

Vývojáři, upgradujte své znalosti!   Máte k dispozici moderní nástroje, ale neumíte s nimi pracovat efektivně či nevíte, jakým způsobem používat všechny jejich vlastnosti a komponenty? Používáte Visual Studio 2013 a ASP.NET 4.5, ale aplikace píšete(read more).

 

Panic Button můžete mít na mobilu i vy. Zamaskuje se za kalkulačku

Hnutí Amnesty International vydalo aplikaci Panic Button pro všechny uživatele, kteří by se mohli dostat do neočekávaných problémů. Stiskem předem nastaveného tlačítka mohou zaslat informace o svojí poloze, a usnadnit tím vyžádanou záchrannou akci.

Palmare – Mobil.cz, dnes 00:37, nový
 

Světová extratřída za čtvrt milionu. Test Vertu Signature Touch

Vertu Signature Touch je prvním špičkovým smartphonem luxusní značky. Výkonem se může směle měřit s těmi nejlepšími, totéž platí pro výbavu. Jako vždy však přístroj láká hlavně na jedinečný design a ruční zpracování z v mobilním světě jinak nevídaných materiálů.Další články k tématu:Je mezi nimi třin.

Palmare – Mobil.cz, dnes 00:37, nový
 

LG G Watch: zkusili jsme Android na zápěstí [video]

Dostali jsme možnost krátce si vyzkoušet chytré hodinky, jak je podle představ Googlu a vyrábí LG.

MobilMania.cz, dnes 00:08, nový
 

Philips údajně připravuje nejtenčí smartphone na světě

I když vám to možná připadá jako hudba daleké minulosti, na trhu stále existují mobilní telefony značky Philips. Vyrábějí a prodávají se ovšem jen v Číně a na některých dalších asijských trzích. Kdysi elitní evropský mobilní výrobce chce nyní získat nové prvenství v nejnižší tloušťce konstrukce.

MobilMania.cz, dnes 00:08, nový
 

Samsung BD-H8900: výborný přehrávač s nahráváním, tunerem a převodem do 4K

Za asi 10.000 Kč si můžete pořídit Blu-ray přehrávač kombinovaný s pevným diskem na který lze nahrávat ze zabudovaného TV tuneru. Nejde ale jen o to.

DigiZone, dnes 00:06, nový
 

Novinka: Konzolí PS3, PS4 a Vita se už prodalo přes 100 milionů kusů

Všichni moc dobře víme, že herní konzole PlayStation 3 se prodávala více než dobře. Taktéž není žádným tajemstvím, že od doby uvedení na trh se dobře vede i PlayStationu 4, který si celou dobu drží slušný náskok před Xbox One. Jen málokoho by ovšem napadlo,.

PCTuning.cz, včera 22:32, nový
 

Microsoft spolupracuje s LG na TV

vyzerá, že nový Windows Treshold je plánovaný aj pre TV podporu. Na nej Microsoft spolupracuje už s viacerými partnermi a zrejme v nich bude niečo ako Xbox dashboard aj s aplikáciami a menšími hrami.

Sector, včera 22:14, nový
 

Watch Dogs predal 8 miliónov kusov, pomohol Ubisoftu k vysokému zisku

Ubisoftu sa práve zrodila ďalšia veľká značka a to Watch Dogs, ktorý pomohol firme prekonať zisky z minulej jari o 374 percent.

Sector, včera 22:14, nový
 

Užívateľská recenzia na Tomb Raider

oprášme si spomienky na minuloročný reštart Tomb Raider série.

Sector, včera 22:14, nový
 

T-Mobile pokryl LTE velkou část Prahy

Výstavba sítí LTE postupuje rychlým tempem kupředu a nyní jsme se dočkali významného rozšíření u růžového operátora. Svým signálem nyní nově pokrývá velké městské čtvrti, jako je Smíchov, Hradčany, Vysočany a další.

Mobilenet.cz, včera 21:43, nový
 

Článek: Digitální demence a antidigitální džihád Manfreda Spitzera

Přečetl jsem za vás pamflet antidigitálního džihádisty Manfreda Spitzera „Digitální demence“. Trpěl jsem za vás, abyste vy nemuseli: Tato náboženská kniha, maskovaná za „neurovědecké poznání“, je klasickou ilustraci, jak můžete oklamat většinovou populaci, aniž byste k tomu potřebovali jakákoliv digitální média.

PCTuning.cz, včera 21:20, nový
 

Stunt Rally je závodní arkáda ve všech myslitelných podobách

Jedna z nejlepších arkádových rally her zdarma je zde. Stunt Rally nabízí neskutečné množství obsahu v překrásné grafice a je skoro až nemožné najít na ní nějakou výraznější chybu. Další články k tématu:Ludus vypadá jako Space Invaders s římskými legiemiBears je arkáda s roztomilými medvídky v hlavní roli.

BonusWeb.cz, včera 21:19, nový
 

Ocenenia Develop konferencie rozdané

Develop konferencia rozdala ocenenia produktom, firmám a vyvojovým nástrojom.

Sector, včera 21:02, nový
 

Avast upozornil na snadnost získání dat z použitých smartphonů

Společnost Avast zveřejnila tento týden závěry svého průzkumu, jehož cílem bylo upozornit na snadnost získání osobních dat z použitých chytrých telefonů. Lidé z Avastu koupili na internetu „z druhé ruky“ dvě desítky smartphonů a navzdory tomu, že bývalí majitelé svá data před prodejem vymazali, podařilo se jim z […]

IT Systems, včera 20:37, nový
 

Home Credit bude řídit marketingové kampaně pomocí softwaru SAS

Navýšení objemu kampaní a potřeba lépe cílit na konkrétní zákazníky vedly společnost Home Credit k nasazení řešení Campaign Management od SAS. Implementace by měla jednomu z největších tuzemských poskytovatelů úvěrů přinést lepší diverzifikaci kampaní a lepší využívání komunikačních kanálů.

IT Systems, včera 20:37, nový
 

Hodinky LG G Watch s Android Wear naživo

V Karlových Varech jsme měli možnost vyzkoušet si první komerčně dostupné chytré hodinky s Android Wear – LG G Watch. Jsou elegantní, kompaktní a dobře se používají. V našich prvních dojmech najdete kromě hodnocení konstrukce a displeje také údaje o výdrži nebo způsobu nabíjení. Jaké tedy LG G Watch vlastně jsou?

Mobilenet.cz, včera 20:31, nový
 

SatelitnaTV.sk // Mladá generácia preferuje internet, televízia víťazí už iba reklamou

Televízia nie je pre súčasnú mladú generáciu najvplyvnejším médiom. Predbehol ju internet. Súčasní mladí ľudia tu trávia najviac času, získavajú najviac informácií a najviac mu aj dôverujú. Ukázal to prieskum Viac….

Digimedia, včera 20:29, nový
 
© 2007-2014 ITzpravy.cz by Lukáš "Curo" Churý.
Přidat nový zdroj | Upravit zdroj | Přidat zdroj nemající RSS | Zjistit oblíbenost stránky | Nápověda | O službě ITzpravy.cz
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
Registrovaní uživatelé využívající tuto službu: 863.