ITzpravy.cz - it zprávy.cz

načítání
Dnes 80 článků z celkem 66868 aktuálních zdrojů.  
Hledej
upravit jazykové nastavení
VŠE
24 HODIN
TOP
Registrací získáte:
 • možnost sledovat pouze vybrané zdroje
 • volba ze dvou typů přehledu článků
 • možnost sledovat články psané pouze česky, slovensky nebo anglicky
 • odběr článků pomocí emailů
 • odběr článků pomocí detailně přizpůsobitelného RSS
 • výběr zdrojů dle tématických kategorií, abecedy nebo oblíbenosti
 • volba počtu zobrazených článků na stránku
 • hlídání platných zdrojů
 • hlídání nových zdojů
 • možnost sdílených zdrojů mezi uživateli služby
 • možnost sledování stránek nemající RSS export
 • ... a mnohem více
Používáte ještě ITzprávy? Napište mi proč — email@lukaschury.cz Díky! :-)

898798 nových článků od poslední návštěvy

Obi-Wan Kenobi: Uvidíme v seriálu i Jar Jara? Odpověď prozradil sám herec této postavy

Když se diskutuje o příběhu Obi-Wana, tak snad každý dříve nebo později dospěje i do bodu, kdy na scénu vletí Jar Jar Binks. Mnozí touto postavou opovrhují, jiní ji zas zbožňují, ale to ostatně platí i o většině dalších aspektů předaleké galaxie. V souvislosti s plánovaným seriálem se ale objevují otázky, jestli […]

Filmožrouti.cz, včera 12:48, nový
 

Nevím jak nato prosím pomoc! :(

V nádobě o vnitřním objemu 10 litrů je uzavřen plyn při tlaku 10 MPa. Určete, jaký bude jeho objem, poklesne-li izotermicky tlak na 6,5 MPa. (Nezapomeňte převést litry na m^3 a tlak na Pascaly).   Těleso o teplotě 30 °CRead More Nevím jak nato prosím pomoc! :(.

Radírna.cz, včera 12:44, nový
 

Recenzia: Missile Command: Recharged

Značka Missile Command tento rok oslavuje už neuveriteľných 40 rokov na scéne a pri tejto príležitosti sme sa dočkali novej mobilnej hry.

Sector, včera 12:40, nový
 

Nvidia hlásí vyprodáno. Hráči vzali on-line platformu útokem

Od poloviny února nabízí společnost Nvidia svoje cloudové hraní, které dovoluje hrát oblíbené tituly i na velmi pomalých počítačích, komukoliv. Zájem o novinku je nicméně v době pandemie tak obrovský, že největší výrobce grafik na světě musel obrazně řečeno „zavřít krám“.

Novinky.cz, včera 12:23, nový
 

Jak také můžeme hrát offlinovou dinosauří hru Googlu? Arduinem

Uživatelé prohlížeče Chrome od Googlu dobře znají hříčku, která se objeví v případě nedostupnosti připojení k Internetu. V ní máme za úkol s dinosaurem přeskakovat kaktusy, abychom si ukrátili dlouhou chvíli. .

Svět hardware, včera 12:19, nový
 

Když si pospíšíte, můžete si zahrát celou kampaň Gears 5 zadarmo

Microsoft nabízí možnost hrát po dobu pěti dnů poslední díl série Gears of War zcela zadarmo. A to i na Steamu. Hra vám sice ve sbírce nezůstane, ovšem na dohrání povedené příběhové kampaně to v pohodě stačí.

BonusWeb.cz, včera 12:11, nový
 

AMD a Nvidia se přidávají k COVID-19 HPC Consorciu

AMD a Nvidia nabídnou své výpočetní prostředky vědě. Covid-19 HPCC již dosahuje 402 PFLOPS, 105 334 uzlů, 3 539 044 CPU jader, 41 286 GPU a dále roste….

Deep in IT, včera 12:09, nový
 

Zakladatel Twitteru se vzdá více než čtvrtiny svého majetku ve prospěch boje proti COVID-19. Jde o miliardu dolarů

Zakladatel Twitteru Jack Dorsey oznámil, jak jinak než na Twitteru, že věnuje miliardu dolarů do fondu globální pomoci proti nemoci COVID-19. Jedná se o 28 % jeho současného jmění. Miliardu vezme z akcií firmy Square, kterou v roce 2009 spoluzaložil a ze které se vyvinul silných hráč v oblasti.

Zive.cz, včera 12:07, nový
 

[aktualita] Bolt spustil rozvoz hotového jídla po Praze, vše má probíhat bezkontaktně

Původem estonská alternativní taxislužba Bolt se připojuje k současnému trendu a spouští aplikaci pro rozvoz hotových jídel po hlavním městě. Přes aplikaci Bolt Food je možné zatím objednávat dovoz jídel přibližně ze 100 restaurací, rozvoz funguje pouze v rámci hlavního města, do kterého se nepočítají některé […]

Lupa.cz, včera 12:07, nový
 

Noví mutanti jsou opět bez data vydání. Víme ale, že budou kratší, než by mnozí čekali

Na finální střih Nových mutantů se v archivech práší už zhruba dva roky. Za tu dobu byl tento film několikrát odložen a kvůli aktuální epidemii koronaviru mu dokonce hrozí, že se vůbec nepodívá do kin. Tento vcelku očekávaný snímek ze světa X-Menů totiž přišel o své datum vydání a nové je zatím v nedohlednu.

Filmožrouti.cz, včera 12:05, nový
 

One World: Together At Home: Největší virtuální festival s Lady Gaga, Billie Eilish a David Beckham

V době karantény se začínají přizpůsobovat zvyky umělců. Zákaz pořádání velkých akcí umělce nutí své koncerty zpřístupnit onlinu, aby je mohli fanoušci sledovat z pohodlí domova. Na Facebooku a Instagramu.

Objevit.cz, včera 12:04, nový
 

Banány mohou vyhynout: zachránit se je snaží britský startup

Asi každý už slyšel frázi “fronta, jak na banány”. Ano, na banány se opravdu stály fronty a tyto časy se mohou vrátit i v dnešním globalizovaném světě. Žluté ovoce bohaté.

Objevit.cz, včera 12:04, nový
 

Televize větší, než postel: Xiomi představuje TV budoucnosti

Firma Xiaomi představila obrovskou televizi v řadě Redmi v podobě 98palcové chytré televize Redmi Max. Toto obří chytré zařízení podporuje rozlišení 4 kB a je dodáváno s 4 GB RAM,.

Objevit.cz, včera 12:04, nový
 

Blog Myride Vietnam

Yamaha Fz6 Fazer S2 And Fz6 S2 Folks yamaha p85s so in style? Splendor and yamaha crux both your excellent bikes by its performance, engine, looks and has. Are you looking for the motorcycle you've always dreamed about? číst dál.

PCPoradenství.cz, včera 11:59, nový
 

PlayStation 5 dostane nový ovládač. Sony odhalilo bezdrôtový DualSense PlayStation 5 dostane nový ovládač. Sony odhalilo bezdrôtový DualSense

Samotná konzola sa má objaviť ešte v tomto roku..

Zive.sk, včera 11:58, nový
 

Skončila sa „éra draka“ SpaceX: Dragon odišiel do dôchodku na hladine oceánu Skončila sa „éra draka“ SpaceX: Dragon odišiel do dôchodku na hla

Dragon sa vrátil zo záverečnej misie. Čoskoro ho nahradí jeho nasledovník..

Zive.sk, včera 11:58, nový
 

Video : Psychologický thriller The Shattering dostal dátum vydania

Máme tu nový krátky teaser z pripravovaného nezávislého psychologického thrilleru The Shattering a zároveň nám autori prezradili dátum vydania.

Sector, včera 11:57, nový
 

Pandemie Samsung nezaskočila, čtvrtletní zisk vzrostl

Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung Electronics v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšil provozní zisk o tři procenta na 6,4 bilionu wonů (133 miliard Kč). Firma to uvedla ve své předběžné výsledkové zprávě.

Novinky.cz, včera 11:56, nový
 

Star Wars: Kolik nových lodí jsme viděli ve finální bitvě Vzestupu Skywalkera? Máme i fotky

Jedno se Vzestupu Skywalkera 63 % musí nechat, představil nám pravděpodobně nejmasivnější vesmírnou bitvu všech dob, kde jsme mohli sledovat lodě ze všech koutů předaleké galaxie. Tvůrci se původně domnívali, že jim postačí to, co nastřádali za posledních 40 let.

Filmožrouti.cz, včera 11:46, nový
 

Start 5G aukce se dále odkládá, ČTÚ prodloužil veřejnou konzultaci do května

Že by nová 5G aukce frekvencí s pozměněnými podmínkami odstartovala v avizovaném termínu v průběhu června, se zdá být v tuto chvíli nepravděpodobné. Do procesu příprav totiž vstoupil nouzový stav spojený s koronavirovou pandemií. Český telekomunikační úřad (ČTÚ) proto prodloužil lhůtu pro uplatnění.

MobilMania.cz, včera 11:39, nový
 
© 2007-2020 ITzpravy.cz by Lukáš "Curo" Churý.
Přidat nový zdroj | Upravit zdroj | Přidat zdroj nemající RSS | Zjistit oblíbenost stránky | Nápověda | O službě ITzpravy.cz
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
Registrovaní uživatelé využívající tuto službu: 943.